افزونه مدیریت لایسنس برای ووکامرس

افزونه WooCommerce License Manager یک پلاگین مدیریت و فروش لایسنس، کارت شارژ ، گیفت کارت ، پین کد و مجوز آنتی ویروس با ووکامرس می باشد. شما با افزونه مدیریت لایسنس های ووکامرس میتوانید لایسنس های محصولات دیجیتالی خود را در ووکامرس مدیریت کنید، افزونه مدیریت لایسنس های ووکامرس برای ساخت سایت های فروش کارت شارژ موبایل، سایت های فروش بازی، سایت های کارت هدیه، سایت های دارای پین کد، سایت های فروش قالب یا افزونه که لایسنس فعال سازی برای محصولاتشان نیازمند می باشد، یا هر سایتی که شما میخواهید بصورت خودکار همراه با خرید مشتری به او لایسنس یا یک اکانت با یوزر و پسورد را تحویل دهید مناسب می باشد. لایسنس ها در صفحه حساب کاربری در تاریخچه سفارش و در صفحه سفارشات ووکامرس برای مدیر قابل مشاهده هستند.

در افزونه WooCommerce License Manager شما میتونید برای لایسنس های خود تاریخ انقضاء در نظر بگیرید یا اینکه تاریخ انقضاء آنها را بصورت نامحدود بگذارید. شما میتوانید لایسنس های خود را داخل یک فایل txt یا csv ذخیره کنید و آنها را با کمک افزونه درون ریزی و به یک محصول اختصاص دهید. فیلد متن کلید لایسنس در افزونه از HTML و متن چند خطی پشتیبانی می کند بنابراین می توانید به عنوان مثال ظاهر کلید مجوز را به عنوان یک لینک قابل کلیک در ایمیل بسازید. شما میتوانید کلیدهای لایسنس را در قالب یک تصویر یا به عنوان کدهای QR به مشتری تحویل دهید و حتی یک پیشوند و یک پسوند برای لایسنس های خود در نظر بگیرید و همچنین میتوانید طول تعداد تکه های لایسنس و طول حروف لایسنس در هر تکه را مشخص بکنید.

ویژگی های افزونه مدیریت لایسنس برای ووکامرس

🔘 قابلیت ارسال دستی کلیدهای مجوز
🔘 امکان تنظیم مجدد کلیدهای مجوز
🔘 قابلیت پشتیبانی از محصولات متغییر
🔘 قابلیت برون ریزی تنظیمات تولید کننده کلید لایسنس
🔘 قابلیت ویرایش/حذف کلیدهای لایسنس
🔘 قابلیت ادغام با افزونه WooCommerce Product Bundles
🔘 قابلیت ادغام با افزونه WooCommerce Custom Order Status
🔘 قابلیت تعیین پیشوند و پسوند برای کلیدهای لایسنس
🔘 قابلیت درون ریزی/برون ریزی کلیدهای لایسنس
🔘 قابلیت رمزگذاری کلیدهای لایسنس
🔘 قابلیت پشتیبانی از وضعیت های دلخواه سفارشات
🔘 قابلیت پشتیبانی از محصولات متغییر

اگر لحظه ای در خرید این افزونه شک دارید، فقط کافی است پیشنمایش آنلاین مدیریت افزونه رو بررسی کنید تا ببیند در نوع خودش چه افزونه شگفت انگیزی هست 😉

بستن